رفتن به محتوای اصلی

نصب ایزوگام در کرج

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج

فرایند نصب ایزوگام در کرج، نیازمند تجربه و تخصص است. ما با دو دهه تجربه در این زمینه، کیفیت در خدماتمان را تضمین میکنیم . از طرفی استفاده از ایزوگام با کیفیت بی تاثیر نیست. ما در ایزوگام موسوی با استفاده از بهترین برندهای ایزوگام ، کیفیت را به ارمغان می آوریم. با ما همراه باشید تا درمورد نصب ایزوگام توضیح دهیم.

تعریف ایزوگام (عایق رطوبتی)

ایزوگام یک فراورده‌ نفتی می باشد. این محصول نوعی لایه‌ محافظ است كه خاصیت لاستیکی دارد. از مزایای آن ، مقاومت در برابر نفوذ آب و سبکی آن می توان نام برد. این مزایا باعث شده که به عنوان پوشش و عایق ، در انواع سطوح مختلف به کار رود. ایزوگام را میتوان در سطوحی همچون؛ پشت بام، سرویس بهداشتی، پی ساختمان، استخر، مخازن آب، شیروانی و غیره ، در برابر رطوبت استفاده نمود.

برای حفظ بنا در مقابل رطوبت و جلوگیری از فرسایش آن در طولانی مدت، ایزوگام بهترین روش عایق بندی می باشد. این روش براساس شرایط آب و هوایی هر منطقه قابل اجرا می باشد. از این رو ، ما در مجموعه موسوی ، بهترین نوع ایزوگام ، که برای شرایط آب و هوایی کرج تولید شده را برای شما عزیزان اجرا خواهیم نمود.

مزایای ایزوگام

استفاده از ایزوگام در فرایند عایق کاری فواید بسیاری دارد. اگر جنس و برند ایزوگامی که در عایق کاری به کار رفته، استاندارد باشد، ماندگاری آن افزایش میابد. از طرفی برای مدت طولانی ، مانع نشت رطوبت به داخل ساختمان میشود. البته این موضوع واضح است که استفاده از ایزوگام بی کیفیت ، میتواند هزینه های شما را دو برابر کند. چون در صورت نشتی رطوبت، باعث ایجاد خسارت های بسیاری میشود. از همین جهت پیشنهاد میکنیم تا در فرایند نصب، از نصاب ایزوگام با تجربه استفاده نمایید. چون در صورتی که اصولی نصب نشود ، هیچ اطمینانی نسبت به عایق آن نیست. پس سعی کنید تا از افراد با تجربه در این کار مشارکت دریافت نمایید. تا نسبت به ایمن بودن سطح اطمینان داشته باشید.

مواد اولیه به کار رفته در ایزوگام

قیر صنعتی ، مواد پلیمری ( اتکتیک پلی پروپلین ) ، یک لایه تیشوی نخ دار ، یک لایه پلی استر سوزنی ، پودر تالک یا پودر مس ، پلی اتیلن ، فویل آلومینیومی ، باند و چسب می باشند.

مواد مورد استفاده در ایزوگام پودری و فویل دار

مواد به کار رفته در ایزوگام پودری ، یک لایه پلی استر سوزنی و لایه تیشو نخ دار می باشد که با قیر و اصلاح کننده های A.P.P که از قسمت داخلی با نایلکس و از قسمت خارجی با پودر معدنی پوشیده شده است. از آن برای ایزوله کردن پی ساختمان ، حمام ، کف آشپزخانه ، دیواره استخر و مخازن استفاده می شود.

مواد به کار رفته در ایزوگام فویل دار ، یک لایه پلی استر سوزنی و یک لایه تیشو نخ دار می باشد که با قیر و اطلاح کننده مانند ایزوگام پودری پوشانده شده است و لایه آلومینیوم موجود باعث انعکاس بیشتر از 85% گرما می شود و محافظ لایه اصلی ایزوگام در برابر اشعه ماوراء بنفش می باشد. از این لایه می توان در بام ها استفاده کرد.

فرایند تولید ایزوگام

در مرحله اول تولید ایزوگام با توجه به نوع محصول تک لایه یا دولایه ، تیشو و پلی استر وارد تشک قیر می شود. در مرحله دوم با مواد پرایمری یا قیر دمیده می شود. سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشک قیر هماهنگ می شود. و ورق آلومینیوم به لایه ی آغشته شده به مواد می چسبد و وارد حوض آب می شود. لایه بعد از عبور از حوض آب و غلطک ها ، سرد می شود. در مرحله ی دیگر پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می شود و لایه ایزوگام وارد اسانسور ذخیره سازی می شود.

آسانسور باعث ذخیره شدن موقت لایه ی ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از توقف تولید می شود. با استفاده از فن های خشک کننده عملیات خشک کردن ایزوگام انجام می شود. و در اخر ایزوگام وارد مرحله رول شدن می شود که به طول 10 متر حول میله مخروطی شکل ، رول می شود. و بعد از رول شدن ، لایه ایزوگام بریده و توسط پرتاب کننده به بیرون انتقال پیدا می کند.

فرایند تولید ایزوگام پلیمری

مواد مورد نیاز قیر خالص ، پلی استر ، لایه آلومینیوم ، تیشو، پلاستیک پشت لایه ، مواد app پودر تالک ، پوشال گونی پلاستیکی می باشند. که این نوع ایزوگام قیرخالص و سایر مواد در یک میکسر ، مخلوط و پخته می شوند. خروجی میکسر ، مایعی پلیمر ایزوگام می باشد که در دستگاه خط تولید تبدیل به لایه ایزوگام می شود.

مراحل نصب ایزوگام

در صورتی که شما قصد نصب ایزوگام به روی پشت بام خود داشته باشید، نصاب ایزوگام در کرج، باید مراحل خاصی را طی کند. در مرحله اول محل را کاملا خالی میکنیم و سطح مورد نظر را کاملا تمیز میکنیم. طوری که هیچ گرد و خاکی باقی نماند. هدف از این کار ،افزایش چسبندگی ایزوگام است. سپس ایزوگام را به صورت تکه های پنج متری به صورت منظم و بدون انحراف ، نصب می نماییم. در فرایند ترمیم ایزوگام نیز به همین صورت ، محل نشتی را عایق سازی میکنیم.

ایزوگام مرغوب و با کیفیت

یکی از نکات مهم هنگام نصب و خرید ایزوگام در کرج استفاده از ایزوگام با کیفیت و مرغوب است. مجموعه ایزوگام موسوی یکی از برترین شرکت های نصب ایزوگام در کرج و فردیس است. ما با استفاده از نیروهای با تجربه و مجرب، کیفیت خدماتمان را تضمین میکنیم. این مجموعه با حذف واسطه ها، خدمات و کالاهای خود را به قیمت مناسب تری دراختیار شما عزیزان قرار میدهد. همچنین علت دیگر اعتبار بالای مجموعه ما ، تضمین خدماتمان و استفاده از کالای مرغوب می باشد. برخی از خدمات مجموعه موسوی عبارتند از: فروش ، نصب و ترمیم ایزوگام ، انجام قیرگونی و آسفالت می باشد.

برندهای معتبر ایزوگام

دلیل اصلی افزایش اعتبار و فروش شرکت های معتبر ایزوگام، استفاده از مواد با کیفیت می باشد. ایزوگام هایی که این شرکت ها تولید کرده اند، بسیار با کیفیت است و استانداردهای جهانی و لازم را دارد. شرکت هایی همچون ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر، ایزوگام شرق ، ایزوگام غرب گستر، ایزوگام پشم شیشه، ایزوگام شرق و غیره  از نظر کیفیت محصولات ، برترین برندهای بازار ایران هستند. کیفیت و مرغوبیت این برندهای ایزوگام سبب گشته تا مورد رضایت نصاب های ایزوگام در کرج باشند. مجموعه ایزوگام موسوی در کرج با دو دهه تجربه در این زمینه، از محصولات با کیفیت و برتر بازار استفاده می نماید. و این موضوع بدیهی است که استفاده از محصول با کیفیت ، خیال مصرف کننده را از بابت طول عمر خدمات ، راحت می نماید.

مطالعه بیشتر : بهترین برند ایزوگام

نصب ایزوگام موسوی

نمایندگی ایزوگام شرق در کرج

گروه تولیدی ایزوگام شرق، در سال ۱۳۶۹ با هدف تولید عایق های رطوبتی مطابق با استانداردهای جهانی تأسیس گردید. این مجموعه با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از مجربترین کارشناسان ، محصولات با کیفیتی را وارد بازار نمود. هدف اصلی این گروه، تامین آسایش و اعتماد مصرف کنندگان بوده است. مجموعه ایزوگام موسوی نیز ، به عنوان نمایندگی ایزوگام شرق در کرج، انواع محصولات این شرکت را با کیفیت اصلی ، همراه با بیمه نامه و خدمات پس از فروش مدت دار به مشتریان خود ارائه می دهد.

عوامل تأثیر گذار بر قیمت ایزوگام

برخی از کارخانه‌های تولید کننده ایزوگام، برای رقابتی کردن در قیمت گذاری، با کاهش کیفیت تولید، هزینه آن را پایین نگه دارند. آنها سعی می کنند تا با حفظ وزن و ضخامت آن، ظاهر آن را باکیفیت نشان دهند. اما شرکت های معتبر تولید کننده ایزوگام، عوامل متعددی در قیمت گذاری دارند. مهمترین عامل آن، استفاده از مواد باکیفیت و مرغوب می باشد. در ادامه برخی شرکت ها، ایزوگام و عایق رطوبتی خود را ضمانت میکنند. این عامل میتواند خیال خریدار را تا مدت ها راحت کند. از طرفی نشان دهنده اعتماد تولید کننده به کالای خود می باشد.

دریافت مشاوره

ضمانت نامه شرکتی ایزوگام

ایزوگام نیز مانند هر عایق دیگری طول عمر دارد. درصورتی که ایزوگام شما کیفیت پایینی داشته باشد، کمتر عمر خواهد کرد. در آن صورت مجبور به تعویض ایزوگام خود خواهید بود. این درحالی است که ایزوگام موسوی، برای افزایش رضایتمندی و تضمین کیفیت محصولات خود، ایزوگام را ضمانت میکند. این موضوع سبب میگردد تا خیال کارفرما از کیفیت عایق رطوبتی خود آسوده باشد. مدت گارانتی ایزوگام ها، 10 سال ضمانت نامه شرکتی به صورت کتبی، بی قید و شرط می باشد. صبر کنید! از دیگر مواردی گارانتی، 5 سال بیمه نامه شرکت بیمه ایران ،معتبر عایق رطوبتی می باشد تا نسبت به عایق کاری محل اسوده خاطر باشید.

ترمیم ایزوگام در کرج

در برخی موارد، ایزوگامی که در محل نصب شده مشکل جدی ندارد و نشتی محل بسیار جزئی است. در این شرایط، میتوان محل نشتی را ترمیم نمود تا مشکل برطرف شود. عوامل زیادی میتواند باعث تخریب ایزوگام شوند؛ چروکیدگی و باد کردگی در نصب ،نشست و ترک و سوراخ شدن ایزوگام. تا زمانی که ایزوگام خاصیت خود را ازدست نداده، در برابر باران و نفوذ رطوبت محافظت میکند. ولی در غیر این صورت خرابی در آن نیازمند تعمیر است. کارشناسان ما آماده بررسی محل نشتی و ترمیم ایزوگام در کرج هستند.

نصاب ایزوگام در کرج

یکی دیگر از معضلات نصب ایزوگام ، پیدا کردن فردی متخصص در این زمینه می باشد. مجموعه ما، با استفاده از افرادی با تجربه و متخصص ، این مشکل را برای شما عزیزان برطرف نموده است. ما با سابقه 20 ساله در زمینه نصب ایزوگام و عایق کاری ، بالاترین کیفیت را در خدماتمان، برای شما ساکنین استان البرز ، به ارمغان خواهیم آورد.

مجموعه ایزوگام موسوی ، در راستای رفع نیاز همشهریان گرامی ، در محدوده فردیس ، عظیمیه و تمامی ساکنین استان البرز ، نصاب ایزوگام دارد. در صورتی که به دنبال شخصی با تجربه و مطمئن برای فرایند نصب ایزوگام هستید، با ما تماس حاصل فرمایید. مجموعه ما بهترین و با تجربه ترین نیروها را به عنوان نصاب ایزوگام در کرج، جمع آوری نموده است.

اقساط ایزوگام در کرج

با توجه به هزینه نصب ایزوگام ، ممکن است که از انجام آن منصرف شوید. از طرفی عایق نبودن سطح پشت بام، در اینده می تواند برای شما مشکل ساز شود. از همین بابت مجموعه ما برای همشهریان کرج شرایط اقساطی قرار داده است. این شرایط به صورت اقساط کوتاه مدت می باشد. شرایط اقساط ایزوگام در کرج بدین صورت است که نصف کل مبلغ را نقدا پرداخت می نمایید. سپس الباقی آن را به صورت یک فقره چک بانکی به مدت 30 الی 40 روزه پرداخت می نمایید. لازم به ذکر است که چک بانکی مذکور، باید معتبر باشد. جهت دریافت مشاوره درباره شرایط اقساط ما ، تماس حاصل فرمایید.

قیمت ایزوگام

شما با خرید ایزوگام در کرج ، از مجموعه ایزوگام موسوی ، میتوانید بدون واسطه خرید نمایید. شما میتوانید با قیمت پایین تری نسبت به مجموعه های دیگر، ایزوگام خود را تهیه کنید. از طرفی ، همانطور که قبلا ذکر کردیم ، شما می توانید خریدتان را به صورت نقدی و یا اقساط انجام دهید.

نصاب ایزوگام در فردیس

اجرای قیرگونی در کرج

یکی دیگر از خدمات مجموعه موسوی ، انجام خدمات قیرگونی در کرج می باشد. برای جلوگیری از نفوذ آب و عایق کاری سطح، می توانید از قیرگونی استفاده کنید. این روش نیز مانند سایر روش های عایق کاری، روش اجرای خاص خود را دارد. قیرگونی از نظر اصولی، نوعی ایزوگام می باشد، زیرا مواد تشکیل دهنده آن همانند ایزوگام می باشد. با این فرق که در ایزوگام ، محصول به صورت آماده و پالایشی تولید می‌شود. ولی قیرگونی همان ایزوگام است که تمامی لایه های آن ، در محل اجرا میشود. جهت اخذ اطلاعات بیشتر ، با ما تماس حاصل فرمایید.

دریافت مشاوره

همان طور که اشاره شد ، فرایند نصب ایزوگام در کرج ، فعالیتی تخصصی به شمار میرود. کافیست تا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا در زمینه نصب و ترمیم ایزوگام شما را راهنمایی کنیم. جهت دریافت قیمت و نحوه انجام کار ، تماس بگیرید.

برای این نوشته 4 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
Call Now Button