رفتن به محتوای اصلی

قیرگونی در کرج

اجرای قیرگونی در کرج ، نیازمند افرادی باتجربه و متخصص می باشد. زیرا دقت و کیفیت اجرا آن، نیازمند تجربه و تخصص است. از طرفی استفاده از مواد و مصالح با کیفیت ، تاثیر به سزایی در نتیجه کار دارد. ما در ایزوگام موسوی ، با استفاده از نیروهای با تجربه و استفاده از بهترین مواد و مصالح بازار ، کیفیت را به ارمغان می آوریم. با ما همراه باشید تا در مورد خدماتمان توضیح دهیم.

دریافت مشاوره

مراحل قیرگونی

مرحله اول) حتما قبل از اجرای قیرگونی، باید سقف مورد نظر ، با سیمان کاملا پوشانده شود. طوری که و سیمان ترک برندارد تا قیر به طور کامل سطح را بپوشاند.

مرحله دوم) سپس قیر را به سطح می چسبانیم. مهمترین موضوع این است که تمام سطح، به طور کامل پوشانده شود تا آب از آن نفوذ نکند.

مرحله سوم) در این مرحله با یک گونی، روی قیر را می بپوشانیم. طوری که چین خوردگی باقی نماند.

مرحله چهارم) سپس با مخلوط کردن قیر نرم با قیر سفت، لایه دوم قیر را به روی گونی می کشیم.

مرحله پنجم) در این مرحله ما برای اینکه راه نفوذ آب کاملا بسته شود، قیرگونی را به صورت معکوس انجام می دهیم. درصورتی که می خواهید از قیرگونی برای عایق کاری استفاده کنید، حتما توان تحمل ساختمان را بررسی کنید. زیرا باید بررسی کرد که سازه توانایی تحمل این وزن را دارد. اما نگران نباشید زیرا کارشناسان ما در هنگام اجرای کار ، تمامی معضلات را بررسی می نمایند.

قیمت قیرگونی در کرج

برای اینکه از قیمت قیرگونی در کرج اطلاع پیدا کنید ، با توجه به تغییر لحظه ای قیمت ها، با مشاوران و متخصصان مجموعه ما ارتباط برقرار کنید. قیرگونی در کرج با گارانتی 10 ساله ، وسایل و مصالح درجه یک، در سرویس بهداشتی،آشپزخانه،پشت بام و غیره انجام میشود. همچنین این کار توسط متخصصان با تجربه ایزوگام موسوی صورت میگیرد و به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.

قیرگونی در کرج

اجرای قیرگونی در کرج

برای محافظت از سطح و جلوگیری از نفوذ آب، می توانید از قیرگونی استفاده کنید. قیرگونی نیز مانند سایر روش های عایق کاری همچون ؛ ایزوگام ، روش اجرای مخصوص خود را دارد. قیرگونی نوعی از ایزوگام است، زیرا مواد تشکیل دهنده آن در ایزوگام وجود دارد. با این تفاوت که ایزوگام ، به صورت پالایشگاهی تولید می‌شود. اما قیرگونی را در همان محل اجرا میشود. شما برای اجرای قیرگونی در کرج ، باید از افراد با تجربه و خبره استفاده نمایید. ایزوگام موسوی با استفاده از بهترین نیروها و باتجربه ترین ها ، کیفیت و دقت در اجرا قیرگونی را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
Call Now Button