رفتن به محتوای اصلی

نصب ایزوگام در گلشهر

در نصب ایزوگام باید به یکسری از نکات توجه نمایید تا پس از اتمام نصب به مشکل نخورید. اگر قصد نصب ایزوگام در گلشهر را دارید توصیه ما به شما استفاده از نصاب های ایزوگام با تجربه و کار بلد می باشد که برای این موضوع می توانید روی مجموعه ما حساب باز نمایید. همچنین اگر قصد خرید ایزوگام درجه یک را نیز دارید می توانید وارد صفحه تماس با ما شوید و اقدام به ثبت سفارش نمایید. در ادامه شما را با برخی از نکات مهم و تخصصی نصب ایزوگام آشنا می نماییم.

نصاب ایزوگام در گلشهر

برای نصب ایزوگام در گلشهر به افراد کار بلد و مجرب نیاز است تا به این وسیله از مشکلات و آسیب هایی که در اثر بی‌ تجربگی به ایزوگام وارد می شود جلوگیری شود. حقیقت این است که استفاده از افراد تازه کار برای نصب ایزوگام، موجب کاهش دوام و ماندگاری عایق و در نتیجه کاهش مقاومت ساختمان می‌شود. در نتیجه یک متخصص نصاب ایزوگام در گلشهر کرج بایستی علاوه بر دقت عمل بالا در اجرای صحیح و اصولی ایزوگام از سرعت بالا و دانش و مهارت لازم برخوردار باشد. همچنین لزوم آشنایی نصاب با انواع عایق های با کیفیت بازار و نصب اصولی آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به طور کلی می توان از ویژگی های یک نصاب کار بلد موارد زیر را نام برد:

1. یک نصاب ایزوگام در کرج باید دارای تجهیزات ایمنی و فنی مناسب دارا باشد.
2. یکی دیگر از مواردی که یک نصاب ایزوگام باید در نصب رعایت نماید استفاده از دستکش ایمنی می باشد.
3. به دلیل حرارت بالای شعله این امکان وجود دارد، آتشسوزی رخ دهد بنابرین باید کیفیت و تجهیزات یک نصاب از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
4. کفش یک نصاب ایزوگام حرفه ای باید از نوع ایمنی باشد و همچنین صاف تا به ایزوگام آسیب نرساند.
5. در زمان نصب باید سطح زیر ایزوگام کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد.
6. یکی دیگر از مواردی که باید در زمان نصب به آن توجه شود میزان حرارت لازم برای چسبندگی ایزوگام به سطوح صاف می باشد.

نصب ایزوگام روی سطوح صاف

در نصب ایزوگام بر روی سطوح صاف رعایت کردن یکسری از نکات بسیار مهم می باشد:
در نصب آبرو باید دقت شود تا حتما کناره‌های آبرو به صورت دو لایه باشد و در داخل آبرو عایقی به طول 30 سانتی متر قرار گیرد و پس از آن نوبت به جوشکاری کناره ها می شود که این مرحله نیاز به دقت بالایی می باشد. به طور کلی این عمل به صورت؛ عایق رطوبتی، پرایمر، زیر سازی و شیب بندی سطح آبرو خلاصه می شود.

نصب ایزوگام در گلشهر کرج
ترمیم ایزوگام در کرج

نصب بر روی پِی

در نصب ایزوگام در سطح پی، باید از پرایمر کشی استفاده کرد و پس از این مرحله نوبت به نصب عایق کامل دور لبه‌ها به وسیله کاردک مخصوص جوشکاری می شود. در صورتی که از آسفالت برای پوشش عایق استفاده می کنید به هیچ وجه نباید دما به بیش 190 درج سانتی گراد برسد. به طور کلی این عمل به موارد زیر خلاصه می شود:
1. بتن / آسفالت
2. عایق رطوبتی
3. پرایمر ایزوگام
4. بتن

نصب ایزوگام در استخر

اگر قصد نصب ایزوگام در استخر‌ها را دارید اینکار باید با بتون انجام شود که در شروع کار باید یک لایه پرایمر به طور کامل روی سطح و کف استخر کشیده شود و پس از خشک شدن آن نوبت به کشیدن یک لایه بتون با ضخامت ۵ سانتیمتر روی عایق می شود در نهایت باید سطح به طور کامل کاشی کاری و یا سرامیک کاری شود. به طور کلی این عمل به موارد زیر خلاصه می شود:
1. کاشی / سرامیک
2. بتن
3. عایق رطوبتی
4. بتن
5. ماهیچه بندی

نصب ایزوگام در سطوح شیبدار و سقف‌های سفالی

در نصب ایزوگام و عایق در سطوح شیبدار بطور کلی از سفال پوشش داده می‌شود که پس از اتمام زیر سازی عایق‌کاری نیز باید انجام شود. به طور کلی نصب ایزوگام به موارد زیر خلاصه می شود:
1. سفال
2. عایق رطوبتی
3. پرایمر
4. زیر سازی
5. سطح

نصب ایزوگام بر روی دیوار

در بسیاری از مناطق بدلیل باران زیاد، ایزوگام را بر روی دیوار نیز نصب می نمایند. برای نصب ایزوگام و عایق بر روی دیوار باید در ابتدا ماهیچه بندی انجام شود که این کار در کنج دیوار بتن برای شکستن زاویه انجام می‌شود که در اجرای آن باید به صورت 45 درجه انجام شود و ضخامت لبه عایق نیز در انتهای دیوار نیز محکم شود. مراحل نصب ایزوگام بر روی دیوار به شرح زیر می باشد:
1. عایق رطوبتی
2. پرایمر
3. زیرسازی
4. شیب بندی
5. سطح
6. نگهدارنده لبه عایق
7. پوشش روی دیوار
8. ماهیچه بندی

ترمیم ایزوگام در گلشهر

ترمیم ایزوگام در گلشهر کرج، در پشت بام ، برای زمان هایی است که ایزوگام و عایق رطوبتی شما خراب و غیر قابل استفاده می شود و در هنگام بارندگی نشتی می کند. این نشتی آب و نفوذ به دیواره های ساختمان سبب ریختن گچ دیوار می شود. ما در ادامه نکاتی را به شما عزیزان می گوییم تا خیلی راحت متوجه شوید که ایزوگام خانه شما نیاز به ترمیم دارد. یکی از موارد بررسی ایزوگام پس از آمدن باران می باشد که در صورت باران نیامدن خود شما با ریختن آب بر روی ایزوگام و شکل گیری حوضچه متوجه این موضوع می شوید که ایزوگام شما نیاز به ترمیم دارد.
نشتی و وجود رطوبت در سقف می تواند ناشی از برخی از دلایل می باشد که بررسی این موارد نیازمند یک متخصص نصب ایزوگام در گلشهر کرج می باشد. این دلایل شامل موارد زیر می باشد:

> وجود روزنه ها و ترک های کوچک و بزرگ بر روی دیوار و سقف ساختمان
> پوسیده شدن و از بین رفتن کف خواب فلزی
> دیده شدن بندها و قسمت های جداشده از ایزوگام
> وجود آسیب دیدگی در بافت ایزوگام
> وجود طبله ها و چروکیدگی در ایزوگام
> آسیب دیدن عایق ناشی از قرار گیری وسایل سنگین از جمله قرار گیری کولر بر روی سقف پشت بام ها
> وجود چروکیدگی در ایزوگام

در کل 2 روش ترمیم ایزوگام داریم:

ترمیم: نصب پوشش جدید بر روی پوشش قدیمی آسیب دیده
تعویض: جدا نمودن کامل پوشش قدیمی و نصب پوشش جدید
اما کدام برای شما بهتر است:
تعویض در مقایسه با ترمیم مزیت هایی بسیاری دارد همچون امکان بازبینی مجدد و تعمیر سقف و در نهایت افزوده نکردن بار اضافی روی پشت بام را برای ما دارد. اما چرا بسیاری افراد ترمیم رو انتخاب می کنند، باید در جواب گفت هزینه تعویض از ترمیم بیشتر می باشد.

اقساط ایزوگام در گلشهر

مجموعه ایزوگام موسوی ، خدماتی نظیر نصب ایزوگام، قیرگونی پشت بام ها را نیز به صورت اقساط نیز انجام می دهد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برگشت به بالا
Call Now Button