رفتن به محتوای اصلی
نصاب ایزوگام در گوهردشت

نصاب ایزوگام در گوهردشت

یکی از نکات مهمی که در نصب ایزوگام وجود دارد ، نصب ایزوگام توسط متخصصین آن می باشد. نصاب ایزوگام در گوهردشت با سابقه ای 20 ساله در این زمینه فعالیت می کند. اولویت ما کسب رضایت مشتری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایزوگام ، نصب ایزوگام و نصاب ایزوگام در گوهردشت ، در این مقاله توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده ایم ، می توانید با مطالعه این مقاله اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ایزوگام در گوهردشت

ایزوگام یک پوشش مقاوم برای عایق کردن بام ها می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است. برای عایق بندی پشت بام ها در برابر آب باران ، برف ، سرما و گرما زیاد از آن استفاده می شود. از گرما برای نصب ایزوگام به سقف و بام استفاده می شود. برای عایق کردن دیواره ، پی ، کف و استخر ها نیز از ایزوگام استفاده می شود. می توان گفت عمر متوسط ایزوگام ها 15 سال می باشد. شما باید دقت داشته باشید که برای نصب ایزوگام از ایزوگام استاندارد استفاده کنید و نصب آن ، توسط متخصصین نصاب ایزوگام در گوهردشت انجام شود.

دریافت مشاوره

ویژگی های ایزوگام استاندارد

موارد مهمی که برای انتخاب یک ایزوگام مرغوب باید رعایت شود ، انتخاب ایزوگامی که نشان استاندارد ملی ایران را داشته باشد. ایزوگام باید از دولایه تیشو و پلی استر تشکیل شده باشد و مشخصات کامل آن روی برچسب آن زده شده باشد. ایزوگام را باید براساس شرایط آب و هوایی انتخاب کنید که ایزوگام مناسب مناطق گرمسیری و سردسیری روی عایق ذکر شده است. برای خرید ایزوگام به قسمت پاشنه رول دقت کنید که کاملا سالم باشد و شکسته نشده باشد. برای نصب ایزوگام باید از نماینگی های معتبر خرید کنید و دقت داشته باشید که برای نصب ایزوگام نهایت دقت و ظرافت را انجام دهند.

برخی از تولید کنندگان برای تولید ایزوگام وزن آن را پایین می آورند دقت داشته باشید که وزن ایزوگام کمتر از 37 کیلو گرم نباشد. برای ایزوگام کردن سرویس های بهداشتی از ایزوگام دو لایه پودری استفاده می شود . تولید ایزوگام زمستانه و تابستانه از نظر فرمول ساخت متفاوتی دارند پس به تاریخ ساخت آن توجه کنید تا بیشتر از 6 ماه نباشد. از ایزوگام های تک لایه برای عایق کردن پشت بام ها استفاده نکنید زیرا برای عایق کردن دیوار مناسب می باشند.

ایزوگام استاندارد

ویژگی های نصاب ایزوگام

بعد از خرید ایزوگام مرغوب و استاندارد ، نکته ای که در عایق کاری ایزوگام با کیفیت تاثیر گذار خواهد بود ، انتخاب یک نصاب ایزوگام حرفه ای می باشد. از ویژگی یک نصاب ایزوگام خوب می توان به این موارد اشاره کرد. نصاب ایزوگام باید برای نصب ایزوگام از تجهیزات ایمنی و فنی استفاده نمایید و تجهیزات و ابزار های به کار برده کامل باشند. در هنگام نصب ایزوگام از دستکش های مخصوص استفاده نمایید. تجهیزات مورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و ایمنی لازم را دارا باشند.

زیرا با وجود شعله گاز احتمال آتش سوزی تجهیزات پلاستیکی و غیر ایمن وجود دارد. کفش نصاب باید صاف باشد تا به ایزوگام آسیب نرساند همچنین باید ایمنی لازم را داشته باشد. برای نصب ایزوگام باید توجه داشت که سطح زیر ایزوگام کاملا تمیز و عاری از هرگونه اجسام اضافی و آلودگی باشد. مقدار حرارت مورد استفاده برای چسباندن ایزوگام به سطوح باید رعایت شود. نصاب ایزوگام در گوهردشت تمام مراحل نصب را به بهترین شکل برای شما انجام می دهد.

ابزارهای مورد استفاده نصاب ایزوگام

همانطور که گفته شد نصب ایزوگام برای عایق کاری پشت بام و جلوگیری از نم و رطوبت می باشد. و به دلیل این که عایق رطوبتی مناسب و رایج برای سقف ، ایزوگام می باشد ، انجام این عایق بندی به صورت حرفه ای انجام می شود و به تجهیزات و وسایل مختلف نیاز دارد تا به صورت اصولی انجام شود. به طور کلی وسایل مورد استفاده برای نصب ایزوگام یکسان می باشد فقط در مواردی که نصاب به صورت ابتکاری از ابزار های دیگر کمک می گیرد که باید استاندارد باشند.

از جمله این ابزار ها می توان به طناب و قرقره انتقال ایزوگام ، کپسول گاز (گازمایع) ، مشعل ایزوگام کار (سر پیک) ، کمچه و ماله بند کشی جهت عایق کاری ، تیغ موکت بری فلزی ، فنک جرقه ای ، کپسول آتش نشانی پودری و سایر وسایل اشاره کرد. که می توان گفت طناب و قرقره در مواقعی که آسانسور وجود ندارد برای جلوگیری از هدر رفت انرژی کارگر ، بابت حمل ایزوگام از پله ها از طناب استفاده می شود تا حمل آن به پشت بام آسان شود.

ایزار ایزوگام

کپسول و مشعل در نصب ایزوگام

از کپسول گاز برای اتصال کامل ایزوگام با سطح بام استفاده می شود که به همین دلیل رول ها اندازه گیری می شوند و با مشعل که به کپسول مایع متصل می باشد حرارت داده می شود و به بام می چسبد. نوع میزان کپسول مورد استفاده به متراژ و نوع ایزوگام مورد استفاده بستگی دارد. مشعل ایزوگام مهم ترین ابزار مورد استفاده در نصب ایزوگام می باشد. که همراه با شلنگ سیمی و سرشلنگ می باشد که به کپسول متصل شده است و معولا به صورت تک شعله و چند شعله موجود می باشند.

کپسول و مشعل

ماله و تیغ در نصب ایزوگام

برای اتصال بهتر ایزوگام به بام از روش جوش مشعل استفاده می شود. کمچه و ماله مخصوص ایزوگام وسیله ای است که بعد از نصب ایزوگام ، جوشکاری بند های ایزوگام را نجام می دهد که اهمیت فراوانی در نصب ایزوگام دارد. از تیغ موکت بری برای برش تکه های ایزوگام استفاده می شود تا بر اساس متراژ سطح اندازه گیری شده باشند.

ماله و تیغ

فندک و کپسول آتش نشانی در نصب ایزوگام

فندک جرقه ای نیز برای شعله ور کردن چراغ ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد و بهتر است از نوع دسته بلند آن استفاده شود تا هنگام روشن کردن مشعل دست نصاب دچار سوختگی و آسیب نشود. کپسول آتش نشانی برای جلوگیری از آتش سوزی و حوادث جبران ناپذیر در هنگام شعله ور شدن کپسول مورد استفاده قرار می گیرد.

نصاب ایزوگام

در آخر نصب ایزوگام از مشعل که گرما و آتش زیادی تولید می کند ، استفاده می شود به همین دلیل نصاب باید ایمنی خود را حفظ کرده و از وسایل حفاظتی مانند کفش مخصوص ، عینک مخصوص ، دستکش نسوز ، لباس ضد گرما و کلاه ایمنی استفاده کند. ایزوگام موسوی یکی از بهترین ها در نصب ایزوگام می باشد. ما برترین نصاب های ایزوگام و عایق رطوبتی را با بهترین تجهیزات مخصوص و حرفه ای به کار گرفته اییم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
Call Now Button