رفتن به محتوای اصلی
قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران

یکی از مهمترین موءلفه ها و فاکتور ها در محاسبه هزینه و نگهداری منازل مسکونی ، مجتمع ها ، تجاری و غیره ، قیمت ایزوگام می باشد. با شروع نیمه سرد سال و بارش برف و باران ، وجود عایق ضد آب که کیفیتی بالا و هزینه ای کم داشته باشد ، برای جلوگیری از نفوذ آب بسیار ضروری است. برای اینکه بدانید ایزوگام چیست و چگونه عمل می کند باید بگوییم ، ایزوگام ها یک عایق ضد آب هستند که تقریبا 40 سال پیش با هدف عایق کردن ، مقاوم ساختن و بادوام کردن بام ها جای روش های قدیمی را گرفتند. برای اطلاع از قیمت ایزوگام در تهران مطالب مارا دنبال کنید.

از ویژگی های ضاهری ایزوگام ، یک ورقه های نازک با ضخامت 4 ملیمتری می باشد که دارای یک روکش آلومینیومی است. مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام نفت و مشتقات فراورده های نفتی می باشد. از یک لایه الیاف تیشو یا پشم شیشه با قیر طبیعی یا صنعتی تشکیل شده که در برابر نفوذ آب مقاوم می باشد. در این مطالب در مورد قیمت ایزوگام در تهران و عوامل مرتبط با آن صحبت کرده ایم.

عوامل موثر در قیمت ایزوگام

بعضی افراد فکر می کنند که قیمت ایزوگام فقط به نوسانات بازار و ارز وابسته است ، اما باید بدانید که این باور غلط و نادرست است. اینکه نوسانات بازار تاثیر زیادی بر قیمت ایزوگام دارد صحیح است ، اما تعیین قیمت ایزوگام در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد.

قیمت ایزوگام با در نظر گرفتن نوع ایزوگام

برای تعیین قیمت ایزوگام ، باید نوع ایزوگام مشخص شود. انواع مختلفی از ایزوگام در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای قیمت های مختلفی می باشد. مثلا ایزوگام تک لایه ساده پودری ، ایزوگام دولایه ، ایزوگام طرح دار ، ایزوگام دولایه فویل دار ایزوگام شنی و ایزوگام آسان چسب قیمت های متفاوتی نسبت به هم دارند.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام با در نظر گرفتن کیفیت آن

مهمترین عاملی که در تعیین قیمت ایزوگام تاثیر گذار است کیفیت آن می باشد. استفاده از مواد با کیفیت و درجه یک در ساخت ایزوگام و میزان استفاده از مواد اولیه بسیار مهم است. قیر مورد استفاده در ایزوگام باید طبیعی و باکیفیت باشد و ضخامت لایه آن باید 4 ملیمتر و وزن آن 42 کیلوگرم باشد. همچنین لایه آلومینیومی ضخامت 80 تا 10 میکرون را دارا باشد.

تعیین قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در تهران به تولید جنس و قیمت نصب ایزوگام و متراژ سطح بستگی دارد. در برآورد قیمت نهایی نصب ایزوگام باید به این نکته توجه کنید که ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ آب باید حدود 10 سانتی متر با دیوار کناری همپوشانی داشته باشد. برای نصب ایزوگام بر روی لبه های دیوار ها و کانل های کولر ، مقداری از آن روی دیوار را پوشش می دهد. و برای محاسبه ی دقیق مقدار ایزوگام مصرف شده باید متراژ خالص بام را با 1.2 ضرب کرده تا مقدار واقعی ایزوگام مصرف شده را به دست آورد.

قیمت های مختلف ایزوگام ها با برند های معتبر

مهمترین عامل در تعیین میزان قیمت ایزوگام برند بودن و دارای اعتبار بودن عایق می باشد. اعتبار محصولات شرکت های معتبر ایزوگام ها بستگی به کیفیت ایزوگام ، کیفیت مواد اولیه برای ساخت ایزوگام ، مدت زمان تضمین و گارانتی آن دارد. معمولا ایزوگام های استاندارد با برند های معتبر قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های بدون نام نشان دارند.

فیما ایزوگام با برند های معتبر

خدمات و نصب ایزوگام

همانطور که میدانید ایزوگام ها انواع مختلفی دارند که از نوع فویلدار آن برای بام ها مورد استفاده قرار می گیرد و گذینه مناسبی برای بام ها می باشد. زیرا در مقابل تابش نور آفتاب و رفت و آمد ساکنین مقاوم است. از ایزوگام های پلی اتیلنی یا بدون فویل برای سطوحی که رفت آمد بر روی آن وجود ندارد ، استفاده می شود و به اصطلاح زیرکار قرار میگیرد مثلا سطحی که قرار است پس از عایق کاری موزاییک شود. برای این سطوح هم می توان از ایزوگام فویل دار استفاده کرد.

برای خدمات ایزوگام میتوان به موارد از جمله ، ایرانیت و انواع پوشش های کاذب ، اجرای ایزوگام در پشت بام ها ، فندانسیون و پی ساختمان ، استخر شنا و پرورش ماهی ، مخازن آب ، کانل های آبیاری ، توانل ها و دیوار ها ، باند فرودگاه ها ، ایزوگام در سد ها ، منابع تصفیه آب ، مرغداری ها و دامداری ها اشاره کنیم.

شاید شما ندانید و برای شما سوال باشد که نصب ایزوگام را در چه فصلی از سال انجام دهید. در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام وجود ندارد و نصب آن در تمامی فصول سال امکان پذیر می باشد و میتوان آن را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد. به صورتی که طول عمر طولانی مدت داشته باشد و توسط نصاب حرفه ای نصب شده باشد.

نصب ایزوگام در تهران

مجموعه ایزوگام موسوی برای آگاهی بیشتر شما و همچنین طریقه نصب ایزوگام ، نکاتی را برای شما یاد آوری میکند. در صورتی که ایزوگام باید توسط متخصصین آن نصب شود که در بعضی مواقع مشاهده می شود که سایر استادکاران در مشاغل دیگر به نصب ایزوگام می پردازند. که عدم دقت و مهارت آنها در اجرای ایزوگام ، باعث چسبندگی و آب بند نشدن ایزوگام می شود. و باقی ماندن درز در بین لایه های ایزوگام باعث نفوذ رطوبت به زیر عایق می شود و به داخل ساختمان نفوذ خواهد کرد. نصب ایزوگام دارای مراحل خاصی می باشد که برای نصب آن ها باید رعایت شوند. پس برای نصب ایزوگام استاندارد و مرغوب با متخصص ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا
Call Now Button